Jak wybrać walizkę do samolotu?

Jak wybrać walizkę do samolotu?

Wybierając walizkę do samolotu, należy się kierować kilkoma bardzo ważnymi kwestiami, które sprawią, że lot będzie przyjemny a samo pakowanie szybkie. Każda z linii lotniczej ma swoje standardy i wymogi dotyczące bagażu podręcznego, na szczęście wszystkie są zgodne co do wielkości i kształtu walizki.

Bagaże podręczne – co i jak?

Odkąd zaszły zmiany w bagażach podręcznych, które w głównej mierze dotyczą wielkości bagażu, w wielu liniach lotniczych, zwłaszcza w tych oferujących loty na krótkich dystansach, pojawiły się nowe możliwości. Sam darmowy bagaż podręczny znacznie się zmniejszył, jednak już za niewielką dopłatą można na pokład wnieść większy właśnie ten bagaż w formie walizki. Dzięki temu tak naprawdę możemy mieć małą walizkę ważącą, w zależności od przewoźnika około 9 kg, która zostanie umieszczona w bagażniku nad siedzeniami. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ w takiej walizce z powodzeniem zmieścić może się wiele rzeczy, w tym kosztowne sprzęty elektroniczne.

Czym kierować się przy wyborze walizki – Snowball

Jednym z najpopularniejszych producentów walizek do samolotu jest firma Snowball. Walizki, które produkują, charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania i wykończenia, ale także nietypowymi i pełnymi indywidualizmu kolorami i printami. Walizka Snowball to prawdziwa uczta dla osób, które lubią przedstawiać swój charakter akcesoriami. Dodatkowo walizki te mają zabezpieczenie, co jest bardzo przydatne w walizkach, które podróżują samolotem.

Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *