Dlaczego walizki są lepsze niż torby i plecaki?

Dlaczego walizki są lepsze niż torby i plecaki?

Osoby, które podróżują niewiele, często narzekają na wielkość walizek, to, że są ciężkie i niewygodne i w każdej sytuacji stawiają na plecaki albo torby. Jednak osoby, które podróżują często, zwłaszcza służbowo, nie są w stanie objeść się bez walizek. Co jest w nich takiego, że mają bardzo dużą przewagę nad torbami i plecakami?

Przede wszystkim kółka

Walizki, zwłaszcza dobrych producentów, takich jak Snowball, wyposażone są w kółka, najlepiej dwie pary kółek. Dzięki nim nie ma potrzeby noszenia walizki, tylko w wygodny sposób można ją transportować nawet po najbardziej nierównym terenie. Ktoś, kto wyjeżdża średnio kilka razy w miesiącu, musiałby mieć bardzo mocne ręce, aby poradzić sobie z ciągłym dźwiganiem toreb i walizek. Kółka są zatem absolutnie obowiązkowe. Ponadto Walizka Snowball bardzo często posiada także kółka obracające się wokół własnej osi, dzięki czemu może przemieszczać się bokiem po wąskich korytarzach.

Walizki to również bardzo duża wygodne przewożenia rzeczy. Koszule, marynarki, sukienki, spodnie porządnie poskładane i przypięte pasami nie gniotą się i są gotowe do założenia praktycznie od razu po opuszczeniu walizki. Niestety torby i plecaki nie dają takiej możliwości. Podobnie jest ze sprzętem elektronicznym. Walizka Snowball dzięki temu, że jest sztywna, w bardzo dobry sposób ochrania elektronikę przed ewentualnymi upadkami i zniszczeniami, które mogą się pojawić, kiedy walizka spadnie albo w coś uderzy, czego nie może zagwarantować żadna torba ani plecak.

Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *